parallax background

Bakım ve Destek Çözümleri


Günümüzde teknolojik cihazların ve internet kullanımının artmasıyla birlikte bu alanda bakım ve destek almak da bir o kadar önemli hale geldi. Bakım ve destek çözümleri aktif olarak bilgisayar kullanan herkesin ihtiyacı olan hizmetleri kapsar ve problemleri çözer. Teknolojik cihazların tüm donanım ve yazılım problemlerini gidermek ve olası sorunlara müdahale etmek için NDC Teknoloji bakım ve destek çözümleri ile sorunları hızlıca çözmektedir. Güncel teknoloji ve programları kullanarak yapılandırma, kurulum, onarma, düzenleme, yönetim ve teknik destek ile alakalı tüm alanları yöneterek bakım ve destek vermektedir.

Bakım ve Destek Çözümleri Hizmetlerimiz Nelerdir?


NDC Teknoloji, kurumsal olarak hizmet verir ve tüm bilgisayar programla faaliyetlerinde, donanım parçalarının bakım ve destek çözümleri alanında profesyonel ekip desteği ile çalışır. Her alanda işinde uzman ekipler size destek olur. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm cihaz ve ekipmanlarınız için ihtiyacınız olan desteği sunar.

İşletim sistemi ve bilişim sektöründe profesyonel hizmet almak önemlidir. NDC Teknoloji çözümleri ile sorununuzu çok kısa sürede çözer.

 • Her marka bilgisayar ve donanımı ithalatı
 • Sistem, web sayfası, veri tabanı gibi yazılımların müşteri özel kodlamasını yapma
 • Network (LAN & WAN) kurulumu
 • Tüm yazılım ve donanım faaliyetleri
 • Bilgisayar teknolojisi geliştirme hizmetleri
 • Ticari amaç güden bilgi işlem merkezleri kurma
 • Veri hazırlama, düzenleme ve onarma işlemleri
 • Yazılım ve donanım destek, bakım ve danışmanlık hizmetleri sağlama
 • Bilgisayar sistemlerinin kurulması
 • Veri merkezlerinden alan kiralamak ve satın alma
 • Bilgisayar programlarının alımı satımı, montajı ve bakımı için gerekli ünitelerin alımı satımı
 • Tüm elektronik donanımın montajını yapma
 • Bilgisayar yazılımlarının ithalatı ve ihracatını yapma
Gibi tüm hizmetleri NDC Teknoloji ile alabilirsiniz.

Bilgisayar Programlama Bakım ve Destekleri


Kişisel veya ofis bilgisayarlarından en yüksek verimi almak bazen mümkün olmayabilir. Donanım ve yazılımsal olarak birtakım problemlerle karşılaştığınızda ne yapacağınızı bilemiyorsanız uzmanlara başvurmak en doğrusu olacaktır.

NDC Teknoloji tüm bilgisayar ve bilgisayar parçalarının ithalatını ve ihracatını gerçekleştirir. Bilgisayarınızın ihtiyacı olan tüm donanım ve yan donanım birimleri hizmetini verirken yazılım ve donanım ile alakalı tüm parçaların desteğinin verir. Teknolojinin tüm imkanları ile kişilere ve işletmelere sürdürülebilir destek sağlar. Bakım ve destek çözümleri ses ve görüntü hizmetleri, web sitesi hizmeti ve internet servis sağlayıcılığı yapar. NDC Teknoloji, aklınıza gelebilecek tüm konularda bakım ve destek çözümleri üretir ve probleminizi çok kısa süre içerisinde çözer.

Donanım Bakım ve Destekleri


Bilgisayar donanımı, bilgisayarın tüm fiziksel parçalarını ifade eder. Kasa, monitör, klavye, ses kartı ve ana kart gibi parçalarına donanım birimleri demekteyiz. Bu parçaların arızalanması ise bilgisayar kullanımını neredeyse imkansız kılmaktadır. Bu gibi durumlarda NDC Teknoloji desteği devreye girer. Profesyonel ekibi ile ithalat ve ihracatını yaptığı donanım parçaları ile onarım sağlar. Donanım ünite parçaları ve yedek parça imalı, montajı ile profesyonel bir şekilde hizmet sunar. Her marka bilgisayar için donanım bakım hizmeti verir aynı zamanda pazarlamasını gerçekleştirir.

Veri Hizmetleri


Tüm veri hizmetleri, iş verimliliğini arttırmak için çözüm ve destek sunar. NDC Teknoloji büyük şirketler ya da kişisel bilgisayarlarınız için çözümler üretir. Bilgi işlem ve veri merkezleri kurarak bu merkezlerin yurtiçi/yurtdışı sata şebekelerini sağlar. Bu veri şebekelerine irtibatı sağlar ve tüm bu sunulan hizmetlerin üçüncü şahıslara satışını yapar. Veri onarma, düzenleme gibi tüm hizmetleri ile profesyonel destek olur. Bunları yaparken faaliyette olan veri merkezlerinden alan kiralar ve bu alanların satışını gerçekleştirir. Veri hazırlama hizmetlerini yapmak, satmak ve bunları internet üzerinde yayınlamak konusunda tam anlamıyla destek olacaktır.

Bilgisayar Montajı ve Kurulumu


Tüm bilgisayar sorunları bakım ve destek çözümleri kapsamında değerlendirilir. NDC Teknoloji cihazınızın tüm sistemini, yazılım ve donanım ile alakalı tüm montaj ya da sorunlarda bakım ve destek hizmeti sağlar. Kurulum esnasında, bilgisayar donanımı içine işlenmiş tüm yazılımların, veri tabanlarının ve verimlilik arttıran tüm yazılımların kurulumu, geliştirilmesi, işlenmesi ve çoğaltılmasını da gerçekleştirir. Bu veri tabanlarının fiziki ve elektronik ortamda yayılması da hizmetleri arasındadır. Ayrıca bilgisayar montajı için gerekli olabilecek tüm elektronik donanım parçasını imal eder ve profesyonel ekiplerce montajını yapar.


Yazılım Geliştirme ve Çözüm Merkezi


Tüm yazılım faaliyetleri üzerine oldukça profesyonel çalışmalar yapar ve olası sorunları çözer. Yalnızca donanım ithalatı, ihracatı değil tüm yazılım faaliyetlerini de kapsayan bir hizmet sunar ve verimlilik arttıran tüm yazılımların geliştirilmesi ve çoğaltılmasına katkıda bulunur. Şirket hedeflerinize uygun gerekli yazılım paketleri oluşturulup size sunulur ve sonrasında hayata geçirilir. Geliştirilen yazılımların olmazsa olmaz özellikleri göz önünde bulundurulur ve yazılım; sürdürülebilir, konforlu ve ihtiyaç doğrultusunda hazırlanır. Yazılımın tüm testleri yapılarak herhangi bir sorun karşısında çözümler üretilir. Kullanılacak alan ve insan etkileşimi testleri yapılır.

Network Kurulumu


Network kurulumu, bir porttan gelen veriyi diğer portlara dağıtır ve uyumlu bir şekilde çalışmalarını sağlar. NDC Teknoloji tüm bilgisayar programlama faaliyetlerini ve kurulumunu gerçekleştirir. Network (LAN & WAN) kurulumu ve bakım onarımını sağlar. Firmamız, tüm sistem ve network kurulumu, bilgisayarların birbirleri ile iletişim halinde olması, bakım onarım, teknik servis ve internet servisleri, tüm web tasarım ve web tabanlı uygulama alanlarında hizmet göstermektedir.