parallax background

Uygulama Güvenlik Hizmetleri


Web uygulamaları güvenlik duvarları, web uygulamalarına kurulan bir uygulama güvenlik önlemi çeşidi. Uygulama güvenlik hizmetleri web uygulamalarının içlerine yerleştirilir ve risk taşıyan kötü verileri tespit ederek onları engellemeye yarar. Bu şekilde çift yönlü web tabanlı yani HTTP trafiği analiz edilir. Web uygulaması ve son kullanıcı kişi arasında yerleştirilmiş güvenlik politikası ile uygulama güvenliği sağlanmaktadır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?


NDC Teknoloji olarak sunduğumuz güvenlik hizmetleri kötü durumlarla karşılaşmamanız için gerekli olan hizmetlerdir. Uzman teknik desteklerimiz ve seri çözüm yöntemlerimiz ile işletmenizin uygulamaları için çok daha güvenilir ortamlar sağlamaktayız. Peki bizlerden neden hizmet almalısınız? Firmamız sizler için ne gibi hizmetler sunmaktadır?

  • Sizlerin güvenlik ortakları olarak uygulama güvenliği programlarınızın daha başarılı olmalarını ve hedeflerinize daha seri bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Veri koruma teknolojimiz ile kuruluşlarınızın kritik verilerini her zaman korumaktayız ve verileriniz üzerindeki kontrolü optimize etmenizi sağlamaktayız.
  • Ekip arkadaşlarımız, güvenlik operasyonlarını güçlendirmek adına en kaliteli şekillerde bir operasyon merkezi kurar ve güvenlik durumunuzu iyileştirme konusunda yardımcı olur.
  • Alanında deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile kuruluşlarınızın içinde uygulama güvenliği tanıtmanıza, büyümenize ve devamlı olarak sürdürmenize destek sağlamaktayız.
  • Maliyet açısından daha verimli, etkili ve pratik bir bulut tabanlı olan barındırma yaklaşımı benimsemekteyiz.
  • Alanında son derece başarılı, güçlü, çevik ve özel uygulamalar ile çok kaliteli sonuçlar elde etmek için çalışmalar sürdürmekteyiz.

Uygulama Güvenlik Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?


Uygulama güvenlik hizmetleri temel olarak üç ögeyi içerebilir diyebiliriz. Bu hizmetler DevSecOps hizmetleri, uygulama güvenliği eğitimi hizmetleri ve uygulama tehdit modelleri hizmetleridir. DevSecOps hizmetleri; uygulamayı geliştirme, güvenlik ve operasyondaki ekiplerin çok daha fazla iş birliği için beceri grupları paylaşması konusunda yardımcı olan hizmete verilen isimdir.

Uygulama güvenliği eğitimi; kurumsal olarak güvenlik ve yazılımları geliştirmeyi sağlamak için gerekli olduğu durumlarda yerinde ya da online olarak yardım sağlayan hizmettir.

Diğer hizmet olan uygulama tehdit modelleme hizmetleri ise; uygulamanın güvenliğinden sorumlu mimarilerin ve tehditler karşısında kapasitelerinin analiz edilmesidir. Bu üç temel uygulama güvenlik hizmetleri sayesinde işletmeniz ve uygulamalarınız daha güvende kalır ve sürekli gelişen bir kuruluş haline gelirsiniz. NDC Teknoloji olarak alanında profesyonel kişilerin çalıştığı ekiplerimiz sizler için sürekli hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve sorunsuz hizmetler için hemen bizlere ulaşarak detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Uygulama Güvenlik Hizmetleri Avantajları Nelerdir?


Bizden alacağınız hizmetlerin pek çok avantajları bulunmaktadır. Öncelikle alacağınız hizmetin mutlaka işin ehli ve alanında profesyonel kişiler tarafından veriliyor olması oldukça önemlidir. İş planının profesyonel ve düzenli yapılıyor olması işe başlamadan önce gerekli olan bir durumdur. Bizler uygulama güvenliğinizi planlar, tasarlar ve daha sonra uygulama aşamasına geçeriz. Daha sonra bu güvenlik hizmetini entegre edip geliştirmeye açık olarak bırakırız. Ortak beceri grupları ve iş birlikleri sayesinde bu süreç daha hızlı hareket eder ve bunun sonucunda ultra seviyede hizmet alırsınız. Kısacası alacağınız uygulama güvenlik hizmeti kişileri, süreci ve de teknolojiye bir araya getiren bir hizmet olacaktır.

Kaliteyi arttırıp maliyeti azaltma konusunda da bir hayli iddialı ekip olduğumuzu gönül rahatlığı ile dile getirebiliriz. SDLC sürecinin erken dönemlerinde uygulamaların güvenliğini arttırıp hataları azaltmak için sola kaydırma gibi özelliklere sahip uygulamaları destekler. Bu sayede yazılım güvenliği açıklıkları düzeltilir, maliyetler azalır ve de sektörel düzenlemelere olan uyumluluk iyileştirilmiş hale gelir. Geliştirme, güvenli bir şekilde hızlanmış olur. Sürekli devreye alma aşamasıyla güvenlik otomasyonları ve entegresi sağlanmaktadır. Online ya da yerinde uygulama güvenlik eğitimi, seri inovasyon ve yine güvenlik odaklı olan yazılım geliştirmeleri için üretkenlik sağlanmaktadır.

Uygulama Güvenlik Sisteminde En Son Gelişmeler


NDC Teknoloji ekibi olarak en basitinden derinlemesine araştırmalar yaparak uygulama güvenliği açısından en güncel bilgiler ile yola çıkmaktayız. Uygulama güvenliği konusundaki en son trendler ve yeni zorluklar ile ilgili bilgi birikimlerimizi sizler için kullanmaktayız. Böylelikle firmamız en güncel ve kesin sonuçları olan uygulama güvenlik hizmetleri sizler için sunarak güçlenmeniz konusunda önemli yardımlarda bulunur. Hizmetler hakkında detaylı bilgi ve fiyat politikamız için web sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.