parallax background

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri


NDC Teknoloji aracılığı ile tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan özellikle yazılım ve donanım gibi alt yapı süreçlerinde veri merkezlerinden alan kiralamak, veri hazırlamak, onarmak ve hizmetlerini satmak, her türlü e-ticaret faaliyetini yapmak ve organizasyon, etkinlik ve tur faaliyetleri gibi her türlü konuda geniş çaplı bir hizmet alınabilir.

Dış Kaynak Kullanım Hizmeti Neden Alınmalıdır?


Düzenli bir şekilde dış kaynak kullanım hizmeti almak daha düzenli bir çalışma stilinizin oluşmasına ve hizmet kalitenizi arttırmanızı sağlar. Size özel dış kaynak hizmeti alabilir ya da atanmış kaynak kullanımını tercih edebilirsiniz. Maliyetleriniz ve iş düzeniniz sistemli bir çalışma sistemine girer. İhtiyacınız olan tüm hizmetleri hızlı ve profesyonel şekilde alırsınız. Burada temel hedef, dış kaynak kullanım hizmeti alırken devrettiğiniz işin üçüncü taraflar tarafından yapılması ve problemin şirket ve işletmelerin iş akışını bozmadan çözülmesi oldukça olumludur.

Tüm bilgisayar programla faaliyetleri ile alakalı uğraşmadan ve zaman kaybetmeden hizmet alabilirsiniz. Dış kaynak kullanımı şirket ve işletmelerin mali olarak tasarruf etmesini sağlar. Tüm teknoloji alanlarında, network kurulumunda ve tüm bilgisayar sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmek için elektrik donanımın imal edip montajını yapmak gibi birçok iş ve görevi NDC Teknoloji tarafından üstlenilir ve kısa bir süre içerisinde ofis düzenini sağlar.

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri ile Uzaktan Destek Sağlama


Uzaktan destek hizmeti ile çıkan problemler çok kısa süre içerisinde ve profesyonel şekilde çözülür. Özellikle bilgisayar programlama faaliyetlerinde yaşanan sorunları uzaktan destek ile kısa bir süre içerisinde çözerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Yazılım ve donanım destekleri, danışmanlık hizmetlerine günün her saatinde ulaşabilme imkanı sağlar. Otomatik talepleri işleyerek aciliyet sırasına alarak çözümler sunar. Log dosyalarını sistem yazılımı aracılığı ile izler ve sistem güncellemelerini gerçekleştirir.

NDC Teknoloji olarak tüm bu hizmetleri kısa süre içerisinde ve hızlıca verir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlarız.

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri ve Veri Girişi


Veri giriş görevlerinin gerçekleştirilmesinde dış kaynak kullanımı oldukça pratiktir. Sipariş alma ve işleme, kataloglama, tarayarak indeksleme gibi birçok faaliyeti NDC Teknoloji aracılığı ile kolay bir şekilde gerçekleştirir. Veri hazırlama, onarma ve düzenleme işlemleri yapılırken dış kaynak kullanımı şirket ve işletmeler için oldukça hassas bilgiler içerdiğinden dolayı oldukça tereddüt edebilirsiniz. Verilecek bilgiler ve yapılacak işlemler oldukça hassas olacaktır. Fakat NDC Teknoloji ile bu tereddüttünüz son bulacaktır.


Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri ve Bilgisayar Programlama


Dış kaynak kullanımında en pratik ve işleri oldukça kolaylaştıran işlerden bir tanesi de bilgisayar yazılım ve donanımı ile alakalı olan her şey olacaktır. NDC Teknoloji, bilgisayar teknolojisi geliştirme ve hizmetlerini üretme, pazarlamasını yapma, tüm bilgisayar sistemleri için yazılım ve donanım danışmanlık hizmetleri sağlamak ve bilgisayar programlarının kontrolü, alımı satımı, kurulması ile ilgili tüm süreçleri profesyonel bir şekilde yönetir.

Dış Kaynak Kullanımı ile Pratik Çözümler


NDC Teknoloji, şirketiniz için özel olarak problemlere karşı hazırlanan çözümlere kısa süre içerisinde çözüm bulur. Bu hizmet, daha çok çıkan sorunları çözmeye yöneliktir. Telekom ağları, haberleşme sistemleri ve network kurulumu ile uzaktan müdahale ederek çözüm üretir. Performans izleme ve izlenen bu çıktılar ile şemalar hazırlanır. Bu izleme süreci problem ortadan kalkana dek devam eder. Şirket içi yapılması gereken sorumlulukların yerine getirilmesi ya da o işin yapılması adına şirket içi deneyimli personelin bulunmaması sonucunda dış kaynak kullanım hizmetleri ile kolayca hizmet alabilirsiniz. Dış kaynak kullanımı oldukça artmış ve tercih edilen hizmetler arasındadır.

Dış Kaynak Kullanımı Nasıl Çalışır?


Şirket ve işletmelerin görevlerinin, işlemlerinin ve hizmetlerinin üçüncü bir taraf ve hizmet sağlayıcı tarafından gerçekleştirildiği bir uygulamadır. Kendi network ağları ile işletmelerin görevlerini uzaktan ya da yerinde gerçekleştirir. Genellikle bilgi teknoloji hizmetleri, bilgisayar programlama faaliyetleri ve müşteri hizmetlerini kapsayan her alanda dışarıdan hizmet alınır. NDC Teknoloji tüm bu karmaşık ve size sıkıntı çıkaran süreçleri yöneterek problemleri çözer. Yalnızca teknolojik çözümler değil işletme faaliyetleri için portatif ev, karavan üretimi yapabilir ve hizmetini sunabilir. Dış kaynak kullanım hizmetleri finansal ve teknolojik her alanda kullanılabilir.

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Avantajları

  • Dış kaynak kullanım hizmetleri kullanırken verimlilik artar.
  • Maliyet açısından bakıldığında oldukça avantajlı bir hizmettir.
  • Dış kaynak kullanımı ile görev ve projeleri daha hızlı yerine getirme ve üretim süreçlerinin kısalması sağlanır.
  • Yapılacak iş ve sorumluluk adına şirket içinde o işi yapacak profesyonel kişiler bulunamadığı takdirde dış kaynak kullanım hizmeti ile rahat bir şekilde profesyonel kişilere daha az maliyet ile ulaşabilirsiniz.
  • Şirket içi temel stratejilere daha fazla odaklanabilmenizi sağlar.

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Dezavantajları

  • Bazı iş ve görevlerdeki dış kaynak kullanımı ile şirketler kontrollerini üçüncü bir yönetim hizmetine devrettiği için kontrolün kaybedilmesi gibi bir dezavantaj ortaya çıkabilir.
  • Dış kaynak kullanımında üçüncü tarafların şirket ve işletmelerin, çalışanlarının özel bilgilerine sahip olacağı için kötüye kullanım gibi bir durumla karşı karşıya kalınabilir.
  • Son olarak şirket dışı kişilerle iletişim kurarken her ne kadar işleri kolaylaştırmak için dış kaynak kullanım hizmetinden faydalanılıyor bile olsa arada iletişimsizlik ya da düzgün iletişim kuramamak gibi problemler ortaya çıkabilmektedir.
Tüm bu dezavantajları işinde profesyonel olmayan kişilerle çalıştığınızda deneyimlersiniz. NDC Teknoloji tüm güvenilirliği ile dış kaynak kullanımı hizmetlerinizi sağlar.