parallax background

Yerinde ya da Uzak 7/24 Destek Çözüm Hizmetleri


Günümüzde gelişen teknolojilere ayak uydurabilmek için her an hazır ve tetikte olmamız gerekmektedir. NDC Teknoloji ile herhangi bir sıkıntı karşısında 7 gün 24 saat alabileceğiniz destek çözüm hizmetleri ise oldukça faydalı olacaktır. Tüm bilgisayar programlama faaliyetleri, yazılım ve donanım ithalatı ve ihracatı, network kurulumu, haberleşme sistemleri, büro hizmetleri gibi birçok donanım ve yazılımsal alanda destek çözüm hizmetleri ile hem zaman tasarrufu edebilir hem de problemleri uzman bir ekip ile kolayca çözebilirsiniz.

Yerinde ya da Uzak Destek Çözüm Hizmetleri Nelerdir?


NDC Teknoloji olarak verdiğimiz destek ile tüm problemlerinizi 7 gün ve 24 saat boyunca aklınız kalmadan ve yaşanan problemler krize dönüşmeden çözmekteyiz. Verdiğimiz yerinde ya da uzaktan destek çözüm hizmetleri nelerdir?

 • Her marka bilgisayarın ve donanımın ithalatını yaparak ihtiyacınız olan donanım parça desteği sağlarız.
 • Sistem, web sitesi kurulumu ve veri tabanı oluşturmak gibi müşteriye ve şirkete özel olarak özel yazılım ve kodlama yaparız.
 • Network kurulumu şirketlerin işleyişi açısından oldukça önemlidir bu nedenle hızlı bir network (LAN & WAN) kurulumu gerçekleştiririz.
 • Tüm yazılım ve donanım faaliyetleri ve işlemlerinde hızlıca ulaşıp destek alabilme imkanı yaratırız.
 • Veri hazırlama, düzenleme ve onarma işlemlerini gerçekleştirir ve şirketin alt yapısını oluşturulmasında yardımcı oluruz.
 • Tüm elektronik donanımların montajını yerinde ya da uzak 7/24 destek çözüm hizmetleri için ulaşarak hızlı ve pratik bir şekilde yaptırmanıza olanak sağlarız.

Yerinde ya da Uzak Destek Çözüm Hizmetleri Neden Alınmalıdır?


Herhangi bir hizmet sonrasında çıkan problemin yerinde ya da uzak 7/24 destek çözüm hizmetleri ile kolay ve pratik şekilde çözülmesi ve hizmetin sürdürülebilirliğinin sağlanması oldukça önemlidir. Uzaktan müdahale edilebilen her konuda bilgisayar sistemleri ve uzman destek ekibi ile çözülmesi 7 gün 24 saat boyunca mümkündür.

Uzaktan çözülemeyen her problem ve sorun için ise destek ekibi hızlı bir şekilde gelerek sorunları çözer. Uzaktan destek çözüm merkezinde gelen destek çağrısı ile uzaktan bağlantı kurma sistemleri ile sorun çözülmeye çalışılır. Problemin devamı halinde yerinde hizmet yerini devralır. Şirketlerin zaman kaybetmemesi oldukça önemlidir. NDC Teknoloji’nin her an ulaşılabilir destek çözüm hizmeti sayesinde çıkacak problemler karşısında hızlıca çözüme kavuşursunuz.

Uzaktan Destek Çözüm Hizmetleri Nelerdir?


Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ile destek ve çözüm hizmetlerinde daha hızlı bir şekilde hareket etmek oldukça mümkün. Özellikle uzaktan yapılabilecek her işlem için bu oldukça büyük bir avantaj yaratmaktadır. Her şeyin hızlıca değiştiği pazarda sorunlara hızlıca müdahale etmek oldukça önemlidir. Özellikle yazılım faaliyetleri, network problemleri, bant genişletme, bilgisayar yazılım sistemlerini kurma, veri merkezlerinden alan kiralama, veri hazırlama ve düzenleme işlemlerini uzaktan destek çözüm hizmetleri aracılığı ile bir telefon ve bilgisayar desteği ile kolayca yapabilirsiniz. Yerinde ya da uzak 7/24 destek çözüm hizmetleri tüm sorunlarınızı anında çözmek için vardır.

Uzaktan Destek Çözüm Hizmetleri Avantajları Nelerdir?


Uzaktan destek çözüm hizmetleri günümüzde her şeyin bilgisayar teknolojileri ile çözülmesi sayesinde oldukça büyük bir avantaja dönüşmüştür. Uzaktan bir yönetim ve çözüm desteği ile sorun henüz başlamadan ya da hissedilmeden çözümü gerçekleşir. Uzaktan destek çözüm hizmetinin avantajları nelerdir?

 • Sistemlerin uzaktan müdahalesi kolayca yapılır. Zamandan ve nakitten tasarruf edilir.
 • Güncelleme gibi işlemlerin hızlıca yapılması ve bu güncellemede çıkacak olası hatalara anında müdahale edilme imkanı vardır.
 • Sistem loglarının güncel olarak alınabilmesi sağlanır.
 • Sistemde çıkan herhangi bir sorun karşısında henüz kullanıcılara ulaşmadan çözüm merkezi tarafından kolayca ve pratik bir şekilde müdahale edilir.
 • Güncel bakım çalışmaları uzaktan bir destek ile kolayca sağlanır.

Yerinde ve Uzaktan Bilgisayar Teknolojiler Desteği


NDC Teknoloji’nin verdiği yerinde ya da uzak 7/24 destek çözüm hizmetleri her alanı kapsar. Özellikle bilgisayar teknolojileri alanında oldukça geniş bir çözüm ve destek yelpazesine sahiptir. Verilen hizmet sonrası sistemlerde ve kurulan sunucularda çıkan tüm problemler sistem yardımı ile izlenir ve raporlanır. Müşteriler bir sorun bildirmeden önce bu izleme yolu ile sisteme düşen sorunlar kolay bir şekilde çözülür. NDC Teknoloji’nin uzman destek ekibi tüm sorunlara anında müdahale eder.

Bu hizmeti aldıktan sonra periyodik olarak yerinde ya da uzak 7/24 destek çözüm hizmetleri kapsamında bakımlar sağlanır ve çıkacak sorunlar karşısında yetkili ve uzman kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Bu hizmet ile cihazlarınızı ömrü uzar ve sorunsuz bir şekilde uzun süre çalışır. Özellikle yazılımsal problemler kurulan sistemler sayesinde çok kısa bir süre içerisinde çözülür. Uzaktan destek ile başlayan sorun çözme aşaması yeterli olmadığı takdirde hızlıca yerin destek çözüm hizmetine dönüşür. Acil bir durum karşısında 24 saat içerisinde destek ve çözüm hizmeti sunulur. Bilgisayar programlama faaliyetleri alanında sağlanan hızlı ve periyodik hizmet sayesinde şirket performans kaybını önler ve sürekliliğin bozulmasını engeller.

NDC Teknoloji, bilgisayar donanımı ve yazılımı ile alakalı birçok hizmeti vermesi nedeniyle oldukça geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Firmamız, her marka bilgisayar ve donanımının ithalatı-ihracatı, haberleşme sistemleri, kablolama, internet üzerinden her türlü ses-görüntü hizmeti, web sitesi hazırlama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, internet servis sağlayıcılığı hizmeti sunmak, yazılım firmaları ile servis sağlayıcı anlaşması yapmak, veri hazırlama ve onarma gibi her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek çözüm ve danışmanlık hizmetlerini de verir. Tüm bu hizmetlere yerinde ya da uzak 7/24 destek çözüm hizmetleri sayesinde anında ulaşabilirsiniz.